אין קובץ להצגה
 
מיטל שוויגר- יום האינטרנט הבטוח. השפעת האינטרנט על ילדי ישראל. סקר של חברת פאנלס על שימוש במחשבים
 
סוג מדיה:  טלויזיה
מקור:  טלויזיה ישראלית ערוץ 1
תאריך:  17/02/2010
שעה:  21:24:10
תכנית:  מבט
אורך:  02:00
מרואיינים:  מיטל שוויגר
 
בכל שאלה או בקשה התקשרו לטל. 03-5635050
או במייל ל - מחלקת שירות לקוחות
תמלול    הסתר
ינון מגל: יותר ממחצית ההורים, לא יודעים מה הילדים שלהם עושים מול המחשב, ולאילו סכנות הם חשופים, ברשת האינטרנט. על יום האינטרנט הבטוח, מדווחת כתבתנו לענייני חינוך מיטל שוויגר.
מיטל שוויגר: לשבעה מתוך עשרה בתי-אב בישראל, יש היום מחשב, שמשמש מרכז בידורי ושער לעולם, אלא שכמו בכל דבר טוב שחודר אל חיינו, גם כאן יש חדירה אל מקומות אסורים, אבל הילדים בטוחים שלהם זה לא יקרה.
מלכה לוי, מורה בביה"ס "הדרור": יש להם ידע, אבל אין להם מודעות, הם יודעים שיש את הסכנות, אבל זה נראה לי שהם חושבים שזה רחוק, זה לא יקרה לי, זה לא קורה איתי.
מיטל שוויגר: מקצת ילדי כיתה ו'', שפגשנו היום, הפגינו ביטחון, הם לא חוששים ונזהרים שלא לבטוח במי שהם לא מכירים, אבל גם להם היו סיפורים, מעט מטרידים.
אורית לביא, כיתה ו '', ביה"ס "הדרור": פעם אחת דיברתי עם חברה שלי, והיא כתבה לי משהו מוזר כזה, אז התקשרתי אליה, והיא אמרה לי שהיא בכלל לא על הפייסבוק, וזה קרה גם לחברה שלה, שכאילו אנשים אחרים כותבים דברים. היה איזה ... של כמה ילדים, ואז פתאום התחילו לשאול, מה, איזה ילדה, מה את לובשת, איפה את גרה, וזה, וזה גם מישהו שהיא בכלל לא הכירה.
מיטל שוויגר: הבוקר בירושלים השתתפו 70 בתי-ספר בפורום תלמידים, ששאלו על איך מתמודדים עם הבעיות שיוצרת הסביבה הבטוחה שלהם לכאורה?
גאות סאלם: איך אנשים יכולים לפגוע בדרך האינטרנט? אם אני נרשם להרבה דברים, זה יכול לסכן אותי.
מיטל שוויגר: החשש, הוא לא רק מפדופילים, אלא גם ממסירת מידע על כרטיסי אשראי או משחקים אלימים ופוגעניים. בסקר שנערך לא מכבר, 36 אחוזים מההורים לילדים בני 10 עד 12, הצהירו כי אינם מגבילים את זמן השימוש במחשב, והילדים מצידם אינם יודעים את הגבולות.
אורי זיו: אם אין לי חוגים, אני ברוב היום בזה, במחשב,
תחקירנית: באמת, מה?
מיטל שוויגר: האם יום הבטיחות הזה, הוא שישמור על הילדים, נראה שלא, גם הפעם התפקיד שלכם.
5 אייטמים אחרונים של מיטל שוויגר
שנה מרואיינ/ת: מיטל שוויגר
 
26/03/2017,   טלויזיה ישראלית ערוץ 1 ,  תחזית מזג האוויר    הזמן תמלול
26/03/2017,   טלויזיה ישראלית ערוץ 1 ,  לפני זמן קצר הובא למנוחות בבית העלמין בהרצליה השדר מאיר איינשטיין. הוא הלך לעולמו ביום חמישי ממחלת ניוון השרירים שחלה בה. אוליבייה איינשטיין - אלמנתו של מאיר איינשטיין ז"ל    הזמן תמלול
26/03/2017,   טלויזיה ישראלית ערוץ 1 ,  בוושינגטון נפתחה הועידה השנתית איפא"ק. זו הוועידה הראשונה של השדולה מאז הבחירות לנשיאות בארה"ב וראשי הארגון עשו מאמץ כדי להדגיש כי התמיכה בישראל חוצה גבולות מפלגתיי. מייק פנס    הזמן תמלול
26/03/2017,   טלויזיה ישראלית ערוץ 1 ,  הסתיימה ללא תוצאות פגישתם של ראש הממשלה ושר האוצר. השניים נפגשו לדון בסגירת רשות השידור ועלייתו של תאגיד השידור הציבורי לאוויר. מאות מעובדי רשות השידור הפגינו. שלומי תורג'מן - תאורן, ערוץ 1    רכוש תמלול
26/03/2017,   טלויזיה ישראלית ערוץ 1 ,  מגישה: מיטל שוויגר ראש הממשלה נתיניהו אמר היום בפתח ישיבת הממשלה כי רבים מהפרסומים על סיכומים לכאורה בעניין הבית הלבן בעניין הבנייה בהתנחלויות אינם נכונים. בנימין נתניהו    הזמן תמלול