מדיה חברתית היא זירה נרחבת, דינמית ומשמעותית המשפיעה באופן הרב ביותר על העדפות הצרכנים והלקוחות. חברת Vigo מספקת טכנולוגיה וכלים לניטור, מחקר וניהול במדיה החברתית עבור סוכנויות דיגיטל, מנהלי מותגים, משרדי יחסי ציבור ואנשי שיווק.אז מה מגלה היום הרשת החברתית למותג שלכם?

באמצעות חברת הבת VIGO המפעילה מערכות ניטור וניהול מתקדמות לעולם המדיה החברתית תוכלו לקבל גישה למידע, ידע, תובנות וכלים שיסייעו לכם להוביל את הענף שלכם במדיה החברתית.

מדיה חברתית – השיווק החדש

פעילות מדיה חברתית הפכה לזירת חובה בכל חברה – החל מעסקים עצמאיים קטנים ועד למותגי הענק. בישראל, עיקר הפעילות היא בפייסבוק, באתר האינטרנט, במענה לגולשים (פורומים, בלוגים, טוויטר) ובחדירה לרשתות החדשות (אינסטגרם, וואטסאפ, לינקדאין ועוד).

פעילויות מדיה חברתית כוללות:

 • ניטור מידע במדיה החברתית
 • מחקרי שיח ברשת –  הבנת טרנדים והימנעות ממשברים
 • ניהול עמוד הפייסבוק ומענה לגולשים (Social CRM)

 • ניטור מידע

  ניטור שמתבסס על מילות מפתח שמוגדרות ע"י הלקוח וסט חוקים שנבנה ע"י הצוות שלנו בעת הקמה. לאחר מכן המידע מועבר ללקוח באופן שוטף בתדירות עפ"י צורכי הלקוח ללא התערבות אנושית.

  קרא עוד
  דוחות ניטור

  מערך האנלסטים המיומן שלנו ינתח את השיחות במקביל לשליחתם ללקוח או לפני ויחקור אותם על פי סט של קריטריונים שיוגדרו, כך שהמידע המתקבל יגיע באופן מעובד ויאפשר קבלת החלטה מהירה.

  קרא עוד
  מערכת ניהול

  כל המידע המנוטר בתוך מערכת ניהול המתקדמת ביותר בישראל המאפשרת הפקת דוחות בלחיצת כפתור

  קרא עוד
 • מחקר מותג

  ניטור השיחה וניתוח השיח אודות המותג ו/או מתחריו ברשת באמצעות מודלים מקובלים לניתוח טקסטים תקשורתיים. בחינת נימת הכתיבה, נושא הכתיבה ועוד. המחקר מוצג באופן מקוון בפורטל הלקוחות ומעודכן בזמן אמת ו/או נשלח מסמך/מצגת מסכמת של ממצאי המחקר מעת לעת על-פי העדפת הלקוח.

  קרא עוד
  מחקר עומק

  מחקרי העומק בוחנים עמדות של גולשים לגבי נושאים באופן כללי וספציפי ללא קשר לשיח על מותג. לדוגמא: מה עמדתו של הגולש הישראלי לגבי מחירי הנדל"ן בישראל? או מה מאפיין את שיח הגולשים ברשת אודות מאכלים מתוקים? או מה השיקולים שמציג הגולש הישראלי בהליך בחינתו ברכישת רכב חדש? מחקרים אלו מטרתם להסיק מסקנה בעלת ערך שיווקי או מסחרי.

  קרא עוד
  מחקרי 360

  מחקרי 360 מתבססים על נתונים מעולמות שונים, ששילובם יחד מספק תמונה רחבה של הפעילות השיווקית, המחקרים מספקים למנהלים יכולת לבחון את הפעילות של המותג בהיבטים שיווקיים שונים ולהשוות ביניהם, המחקרים מוגשים ללקוח עם מיפוי מלא של חוזקות, חולשות, איומים והזדמנויות לפעילויות השיווקיות בכל ערוצי המדיה.

  קרא עוד
  דו"ח פעילות פייסבוק

  גופים רבים בישראל השקיעו בשנים האחרונות כספים רבים ומאמץ ליצירת קהל חברים רחב לעמודי הפייסבוק שלהם. במרבית המקרים הפכה זירה זו לאשנב שירות דרכו לרוב פונים לקוחות החברה בבקשות, שאלות ופניות. לאור הצורך לבצע מדידה והבנה של המתרחש בדף, ובייחוד ביחס למתחרים, מבצעת יפעת ניטור של עמוד הפייסבוק של הלקוח ושל מתחריו ומספקת נתונים כמותיים ואיכותיים אודות הפעילות.

  קרא עוד
 • אפליקציית זיהוי משברים

  פיתוח ייחודי ופורץ דרך המתבסס על מחקר שבחן זרימת מידע מרשתות חברתיות לתקשורת המסורתית. האפליקציה הינה הפתרון הטכנולוגי היחידי הקיים בשוק היום המאפשר קבלת התראה וחיזוי אודות פוטנציאל של פוסטים להפוך לאירועי משבר תקשורתיים. 

  קרא עוד
  מערכת ניהול

  בזמן משבר מנהל הפעילות הדיגיטלית צריך להיות מעודכן בכל המידע בזמן אמת, להבין את המשמעויות ולהגיב. את כל אלו מאפשרת מערכת Vigo תוך חוויית שימוש וכלים מקצועיים.

  קרא עוד