היקפי המידע העצומים, הקצב המהיר של ההתרחשויות החדשותיות בעולם ואלפי ערוצי תקשורת המונים ורבדי שיחה במדיה חברתית, הופכים את היכולת של אנשי יחסי ציבור, דוברים ומנהלי שיווק לסנן מידע ולצרוך מידע חיוני בזמן אמת, למשימה תפעולית מאתגרת, גוזלת זמן ומתישה. יחסי ציבור – השגת המוניטין הרצוי

יחסי ציבור (PR/יח"צ) מהווים כיום נדבך חשוב בתמהיל השיווק של חברות, ארגונים וגופים ציבוריים. בזכות פעילות יחסי ציבור מקצועית משפרים גופים רבים את מיצובם, ומצליחים להשפיע על הציבור הרחב הרגולטור או קהלי יעד ממוקדים.
כיום קיימות דוגמאות רבות של חברות עסקיות שפעילות יחסי הציבור שלהן מהווה את הפעילות השיווקית העיקרית שלהן.

פעילויות יחסי ציבור כוללות בין השאר:

 • איתור מידע מהתקשורת
 • הפצת מידע בעולם התקשורת
 • יצירת תדמית המותג בתקשורת

פתרונות שמציעה יפעת בעולם יחסי הציבור

קבוצת יפעת מתמחה באיסוף, מחקר וניתוח של מידע תקשורתי במיוחד עבור קהילת המקצוענים בעולמות התקשורת השונים. בעזרת תשתית טכנולוגית מתקדמת נאספים מדי יום, לאורך כל שעות היממה, אלפי פרטי מידע מכלל כלי התקשורת בישראל. המידע מעובד, מסונן, נחקר ומנותח, הן באמצעים דיגיטאליים והן על ידי צוות מיומן של חוקרי התקשורת שלנו, ומועבר אליכם, לקוחות החברה בזמן אמת, באמצעות מייל דרך פורטל או באמצעות אפליקציות הסלולר השונות של יפעת. השירותים שאנו מציעים לאנשי יחסי ציבור, דוברים ומנהלי שיווק בארגונים משרטטים תמונת מצב תקשורתית שלמה ומדויקת במדיה. הנתונים מאפשרים בקרה והתערבות בשיח התקשורתי אודות ארגונים ומותגים בין אם לצרכי בקרה ותגובה ובין אם לצורך ניהול מהלך שיווקי או קמפיין באופן פרו אקטיבי.  


 • מערכת INFOR

  כלי העבודה המרכזי והמקצועי לאיתור אנשי תקשורת והפצת מידע חדשותי. במאגר מאות בעלי תפקידים מעולם התקשורת והמדיה ומכיל פרטי יצירת קשר עמם.

  קרא עוד
  אפליקציית INFOR

  דוברים ואנשי יח"צ נמצאים כל העת בתנועה, לכן פותחה אפליקציית INFOR המאפשרת להשתמש בכל העוצמות של המערכת גם מתוך המכשיר הנייד. המוצר זמין ללקוחות מערכת INFOR בלבד וניתן בחינם.

  קרא עוד
  יפעת תרגומים

  יפעת תרגומים מאפשרת תירגום מידע והודעות לעיתונות טרם הפצתו למדינות בחו"ל ומעמידה לרשותך צוות מיומן ומקצועי של מתרגמים ב-20 שפות.

  קרא עוד
 • איתור מידע מהתקשורת

  יפעת מפעילה מערך טכנולוגי עתיר משאבים וצוות עובדים מיומן במשמרות במטרה לנטר את אמצעי התקשורת בישראל ולהעבירו למקבלי החלטות ואנשי המקצוע באופן המהיר והאפקטיבי ביותר.

  קרא עוד
  התראות בזמן אמת: אפליקציית InfoBuzzer

  אנשי מקצוע בעולם התקשורת מבינים כי לדעת בזמן אמת מאפשר ניהול נכון של המערכה התקשורתי, לכן פיחתנו כלים שונים למתן התראות על מידע רלוונטי

  קרא עוד
  חמ"ל תקשורתי

  מערכת ה On-Air מאפשרת לגופי הזקוקים לחמ"ל תקשורתי השולט בזמן אמת במספר ערוצי תקשורת משודרים (טלוויזיה/רדיו) לבצע את העבודה מעמדה אחת ובאופן מקצועי.

  קרא עוד
  דו"ח תקשורת זרה

  שירות חדש זה מאפשר קבלת מידע מ-30,000 מקורות מידע מ-146 מדינות וב-15 שפות. אם מעניין אותך מה אומרים עליך או על לקוחותיך בחו"ל זה השירות בשבילך.

  קרא עוד
  ניטור מידע מהרשת החברתית

  הרשת מהווה מקור משמעותי וייחודי לקבלת תמונת מצב של רחשי קהל המטרה לפני מהלך יח"צני, במהלכו ובסופו.

  קרא עוד
 • ניתוח תדמית בתקשורת

  ניתוח תדמית בתקשורת מוצע למותגים, חברות, ארגונים ואישים המעוניינים לבחון ולשפר את פעילותם בזירה התקשורתית. הניתוחים מבוצעים בתפירה אישית על פי דרישת הלקוח, תוך בחינת היקף ואיכות החשיפה, מגמות וטרנדים מרכזיים, חוזקות וחולשות תקשורתיות, מיפוי נטיית כתבים, הצלחה בהעברת מסרים ועוד.

  קרא עוד
  סקירת תקשורת ענפית

  סקירה ענפית מסייעת למותגים קטנים להבין את הזירה התקשורתית של ענפים רחבים, או לשחקנים חדשים המעוניינים בניתוח תמציתי של ענף תקשורתי, כגון: פיננסים, תרופות, בתי קפה ועוד. הסקירות נכתבות על ידי אנליסטים מומחים המספקים נתונים אודות כלל הענף, המותגים המובילים, הנושאים המהותיים ובמות התוכן החשובות

  קרא עוד
  סיכום קמפיין

  סיכום קמפיין מיועד לאנשי תקשורת המעוניינים למדוד ולהציג את ההצלחה של קמפיין תקשורתי. הסיכום משלב בין עולמות תוכן שונים: היקף החשיפה התקשורתית, היקף הפרסום, מידת השיחה ברשת, היקף המודעות/אטקרטיביות של המותג בעקבות הקמפיין ועוד

  קרא עוד
  מחקר תוכן שיווקי

  האם רכישת התוכן השיווקי השתלמה מבחינה כספית? כיצד ניתן לשפר את פינות המומחים, הענקות הפרס או פעילויות התוכן העלילתיות? ניתוח אפקטיביות תוכן שיווקי מאפשר למדוד את ה-ROI של הפעילות, תוך אספקת ציונים איכותניים והמלצות לשיפור בזמן אמת ובין פעילויות שונות.

  קרא עוד
  מחקר מדיה חברתית

  טרום מהלך יח"צ רצוי לבחון את עמדות קהל הצרכנים סביב המותג והענף במטרה למקסם את פעילות הקמפיין ולאתר הזדמנויות וסיכונים.

  קרא עוד
 • תרגומים

  יפעת מפעילה צוות מומחה ומיומן של מתרגמים מעברית ל-20 שפות שונות והפוך. התמחותנו הינה במידע מהתקשורת אך אנו מתרגמים גם חומרים נוספים כגון: מסמכים משפטיים, חומרים שיווקיים ועוד.

  קרא עוד
  מכרזים בתחום היח"צ והשיווק

  באמצעות חברת יפעת מכרזים ניתן להתעדכן באופן יומי במכרזים פומביים ובלעדיים הקשורים לעולם יחסי הציבור, הדוברות, השיווק והפרסום.

  קרא עוד